O nas

Firma ASB PLOCHEC powstała w 1991 roku. Od początku działalności zajmujemy się regeneracją najbardziej skomplikowanych podzespołów samochodowych. Ze względu na rosnącą ilość pojazdów z automatyczną skrzynią biegów, w 1993 roku skupiliśmy się głównie na ich naprawie.

 

Początkowo siedziba firmy znajdowała się w Lublinie, przy Al. Spółdzielczości Pracy, ale żeby sprostać wymaganiom klientów i rozwijającemu się rynkowi zakupiliśmy działkę o powierzchni ok. 5000 mkw  przy trasie wylotowej z Lublina w kierunku Warszawy. Zarówno to usytuowanie, jak i powierzchnia, którą dysponujemy pozwala nie tylko usprawnić obsługę naszych Klientów, ale również rokuje rozwój firmy.

 

W przeciągu ostatnich lat duży nacisk położyliśmy na inwestycje w nowoczesny, profesjonalny park maszynowy i szkolenie personelu. Efektem naszych działań jest nowoczesny serwis automatycznych skrzyń biegów wyposażony w światowej klasy sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość usług. Obecnie jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce zajmującą się regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych.

 

Regenerujemy również układy sterujące i jako pierwsi w Polsce zakupiliśmy maszyny do komputerowego testowania sterowników i elektrozaworów.

 

Sukcesywnie zwiększamy swój udział w rynku sprzedaży części zamiennych do automatycznych skrzyń biegów. Naszą dewizą jest profesjonalizm, odpowiedzialność i bardzo wysoka jakość usług. Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem, gdzie oprócz  standardowych usług świadczyliśmy naszym Klientom pomoc nawet w  najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

  Zobacz także...