Praca

W związku z rozwojem firmy poszukujemy  osób na stanowiska:

1. Mechanik samochodowy -serwisant skrzyń biegów.

Zakres obowiązków na stanowisku:
-demontaż i montaż skrzyń biegów w samochodach osobowych
-obsługa eksploatacyjna skrzyń biegów

Kandydatom oferujemy:
-stabilna formę zatrudnienia/umowa o pracę/
-atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do powierzonego zakresu odpowiedzialności
-dobrze wyposażone, samodzielne stanowisko pracy
-wsparcie techniczne
-możliwość zaspokojenia ambicji rozwoju zawodowego w obrębie firmy
-zaplecze socjalne

Nasze oczekiwania od kandydatów to:
-wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
-umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku
-rzetelność i uczciwość
-dbałość o mienie powierzone przez klientów warsztatu oraz wyposażenie warsztatu
-umiejętność przyswajania wiedzy z zakresu obsługiwanych urządzeń
-zdolność do współpracy z pracownikami na innych stanowiskach
-prawo jazdy kat. B

Uwaga! Mile widziani absolwenci szkół technicznych, a zwłaszcza osoby z inteligencją techniczną.

2. Mechanik - specjalista regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych

-spawanie i obróbka podzespołów skrzyń biegów

-atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie

-posiadane uprawnienia spawalnicze MIG/MAG, TIG
-umiejętność obsługi tradycyjnych obrabiarek skrawających
-wiedza z zakresu mechaniki precyzyjnej
-dbałość o wyposażenie warsztatu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: info@plochec.com

Autor: ewa